ГоловнаКреатив

Креатив і веб-дизайн

Дизайн — візуалізація ідей

Дизайн у рекламних цілях "підтримує" текст, або самостійно виконує маркетингові задачі. Дизайн здатен донести особливості товару або послуги, зробити його популярним і таким, що запам’ятовується. Дизайн вирізняє компанію з маси конкурентів.

Дизайн і креатив — ефективний союз

Дизайн і креатив – два нерозривних супутника, які створюють відмінність від конкурентів у вигляді креативного образу, який легко запам’ятовується. Креатив дає ідею, дизайн – стильно її втілює. Коли об’єднуються креатив і дизайн, рекламу хочеться дивитись, буклет - читати, а сайт - із задоволенням переглядати. Таким чином ви отримуєте більше клієнтів.

Креатив у веб-дизайні — унікальне розв’язання задачі

Креативний підхід у веб-дизайні – це не вільна творчість, а розрахунок і здоровий глузд. Саме тому креатив у веб-дизайні – це не мода, а необхідність. Обирайте – креативний підхід або сіра схожість із конкурентами. Вирішуйте – стати лідером або залишатися послідовником.

Студія Інновацій — креативний веб-дизайн

Команда Студії Інновацій намагається активно об’єднувати креатив і дизайн у своїх веб-проектах, щоб створювати сайти, які сприятимуть діловому розвитку компанії-замовника і поширенню її товарів і послуг на ринку.

Основні поняття розділу[Приховати / показати]


Кількість входів на дану сторінку : 12356
+38 (067) 969 – 46 – 62 ,    +38 (044) 412 – 07 – 53